Pomoc antykryzysowa w Powiatowym Urzędzie Pracy Łódź-Wschód - Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód


Pomoc antykryzysowa w Powiatowym Urzędzie Pracy Łódź-WschódInformacje o ogłaszanych przez Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód naborach w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód informuje, że w związku ze zmianami wprowadzonymi w Ustawie o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374, 567 i 568 z późn. zm.):

  • wnioski w ramach Tarczy Antykryzysowej będą składane do powiatowego urzędu pracy właściwego ze względu na siedzibę przedsiębiorcy, a nie jak dotychczas miejsca prowadzenia działalności gospodarczej lub miejsca wykonywania pracy przez pracownika.

UWAGA

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW MAJĄCYCH SIEDZIBĘ NA TERENIE MIASTA ŁODZI
WŁAŚCIWYM URZĘDEM jest Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi.

 

Wnioski takich przedsiębiorców składane w ramach Tarczy Antykryzysowej do tutejszego Urzędu nie będą rozpatrywane. W takiej sytuacji składając wniosek za pośrednictwem portalu praca.gov.pl należy wybrać Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi.

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód jest właściwy dla przedsiębiorców mających siedzibę na terenie powiatu łódzkiego wschodniego a nie miasta Łodzi.
Powiat łódzki wschodni obejmuje gminy: Andrespol, Brójce, Koluszki, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn.

Tylko przedsiębiorcy z siedzibą na terenie wymienionych gmin składając wniosek za pośrednictwem portalu praca.gov.pl wybierają Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę